Üniversite Hocalarından Özel Ders

Ekonomi Özel Ders

Ekonomi

ev yönetimi anlamına gelen yunanca oikonomos kelimesinden gelmiştir. Ekonomi, bir topluluğun veya bir ülkenin ihtiyaçlarının karşılanması için, malların üretim ve tüketim faaliyetlerini inceleyen, bu malları bölüşme biçimlerinin ve bu eylemlerden doğan ilişkilerinin tümü araştıran sosyal bir bilimdir.

Özel Ders

Herhangi bir ortamdan bağımsız olarak öğretmen ve öğrencinin bire bir veya küçük gruplarla aldıkları kişiye özel eğitime denir. Öğretmen ve öğrenci hangi ortamda ders işlemek isterse (öğrencinin evi, öğretmenin evi, kurs merkezi, çalışma ofisi, kütüphane v.s) orada ders işleyebileceği ve kendi zaman planlamasını yapabileceği eğitim modelidir.

ekonomi özel ders hocaları

Ekonomi özel ders

Ekonomi Özel Ders Nedir?

Ekonomi dersinin temel konuları olan, Ekonomiye giriş, ekonomik düşünceler, ekonomi biliminin tanımı ve diğer bilimlerle ilgisi, Ekonomik sistemler, nüfus meseleleri ve ekonomik büyüme, Fiyat mekanizmasının işleyişi, arz-talep kanunları ve ekonomik karar birimleri, Üretim , üretim maliyetleri ve üretim faktörleri, tabiat, emek, sermaye, Teşebbüs ve türleri, İş gücü ve işsizlik sorunları, uluslar arası iş gücü akımları, Bankalar ve para, enflasyon, deflasyon ve devalüasyon, Yabancı sermaye, çok uluslu şirketler, Ticaret borsaları, Elektronik ticaret konuların tümünde öğrenciyi, sınavlara ya da notlarını yükseltmeye hazırlayan kişiye özel ders programıdır.

En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

Ekonomi özel ders verenlerin özellikleri Ekonomi hocalarımız, branşında uzmanlaşmış farklı üniversitelerin farklı seviyelerinde; okutman, öğretim görevlisi, doktor, doçent veya profesör seviyelerindeki hocalardan oluşmaktadır. İşte bu kalitede bir eğitimden daha ötesini sunmak için hocalarımızın arasından özel ders verebilecek olanları aynı zamanda size uygun olabilecekleri seçip yönlendiriyoruz. Peki bu tam olarak ne demek? Bizden ders almak isteyen öğrencilerimiz farklı üniversitelerde okuyan ve farklı eğitim kalitesinde öğretim görmüş öğrencilerden oluştuğundan dolayı, bizde bu farklılıkları göz önünde tutarak ihtiyaçları olan eğitim kalitesini yakalamaları adın farklı seviyelerde eğitim kalitesi verebilen öğretmenlerle eşleştirip, en doğru zamanda en doğru kalitede kişiye özel eğitim hizmeti sunmaktayız.

Ekonomi dersinden özel ders değilde ofis ortamında grup (4-7 Kişilik Sınıflarda) dersi almak isterseniz sizlere bunun içinde hazırlamış olduğumuz ofislerden birine giderek hocalarımızın grup derslerine katılabilir veya kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz. Grup dersi verdiğimiz ders kodları şöyledir: ECON, ECO, EC kodlu bütün ekonomi dersleri için bire bir ya da 4-7 kişilik grup programlarına katılabilirsiniz. Ofiste ders için bizi arayın size uyun olan ofise yönlendirelim.

İstanbul’un Bütün Üniversiteleri için

  • ECON Özel Ders: Princibles of Economics, İntroduction to Economics
  • ECO Özel Ders: Makroeconomics, Microeconomics
  • İşletme Özel Ders: Principles of Accounting, Principles of Marketing, BUS, İŞL
  • Ticaret Özel Ders: International Trade Politika Özel Ders: Introduction to Sociology, Introduction to Political Science, POLS
  • İstatistik Özel Ders: Statistics
  • Ekonometri Özel Ders: Econometrics

Bir cevap yazın

Sohbet başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Ekonomi Özel Ders | Özel Ders Öğretmenleri Merhaba, ekonomi özel ders ve hocalarınızla ilgili yardımcı olabilir misiniz?
Powered by